tak nějak o všem

wpToGo

Leden 21st, 2010 Kocour

Aplikace wpToGo pro Android je zatím nejlepší možností, jak spravovat wordpress přes mobil. Umožňuje nastavení více účtů, správu již napsaných příspěvků a komentářů, ale pochopitelně i vkládání příspěvků nových.

Samotný editor je jednoduchý, ale naprosto dostačující. Můžeme psát nadpis, tělo příspěvku i s pomocí HTML, vkládat obrázek, tagy, volit kategorii a to je vše. Program tedy obsahuje vše potřebné pro mobilní publikování a je velice snadno použitelný. Sice není v češtině, ale to bych neviděl jako větší problém.

Program je zdarma na marketu.

Ukázka editace příspěvku.

Opět online

Leden 20th, 2010 Kocour

Po dlouhé odmlce jsem opět zde. Založena nová rubrika Android, kde budu psát o zajímavých aplikacích pro tuto platformu. Tento příspěvek je psán právě z Androidu.

Fotky z výletu do Prahy

Únor 14th, 2008 Kocour

Tak jsem byl o víkendu v hlavním městě a kromě lidí, kteří mi lezli totálně na nervy, jsem také něco cvaknul.

Dva

Strážce

Upgrade

Listopad 4th, 2007 Kocour

Tak jsem provedl upgrade wordpressu na verzi 2.3 cs a jak je vidět z názvů měsíců, tak můj super hosting pipni češtinu nerad. Takže do nalezení problému bude blog napůl anglicky.

Rusko

Listopad 4th, 2007 Kocour

Tak jsem se tedy dokopal k výkonu a přidal stránku o Rusku, na kterou bylo dost dotazů. Chtěli jste to, tak to máte mít.

Lupo

Říjen 5th, 2007 Kocour

Tak jsem objevil velmi dobrou náhradu za U3, která nepotřebuje podporu HW ve flash disku. Jistě znáte portableapps a z něj vychází i Lupo. Lupo je ovšem obsáhlejší, přehlednější a prostě lepší. Dost řečí, Lupo je zde http://www.lupopensuite.com/index.htm

Pohled z okna 2.

Srpen 26th, 2007 Kocour

Pěkně nám roste. S horizontem by byla lepší fotka, ale nestihnul jsem ho.

Výlet do Javorníku.

Srpen 26th, 2007 Kocour

Opět proběhl další z výletů a tentokrát byl našim cílem zámek Jánský Vrch. Dokonce nám tam při prohlídce hrála hudba, tedy respektive dvě skladby. Po cestě na zámek naší pozornosti neunikla zajímavá skulptura. Jednalo se o dvě židle a stůl v nadživotní velikosti, které někdo umístil na kopec. Tož zajímavé to bylo. A na závěr výjezd na křížový vrch a následná žranice.

Podivný balíček.

Srpen 23rd, 2007 Kocour

Dnes mi přišlo z Holadnska podezřele vypadající psaní. Po jeho rozbalení se na svět vyklubalo 25 zajímavě vyhlížejících semínek.

Pohled z okna.

Srpen 22nd, 2007 Kocour

Měsíček

Tak jsem se podíval před chvilkou z okna a vyfotil jsem na zkoušku měsíc. Budu muset pořídit delší sklo.